Kinetic Blast: Difference between revisions
>Chuanhsing No edit summary |
>SitarDankur |
||
Line 44: | Line 44: | ||
! 4 | ! 4 | ||
| 33 || 77 || 14 || 9% || 225,766 | | 33 || 77 || 14 || 9% || 225,766 | ||
|- | |||
! 5 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 6 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 7 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 8 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 9 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 10 | |||
| 48 || 109 || 15 || 27% || 1,380,201 | |||
|- | |||
! 11 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 12 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 13 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 14 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 15 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 16 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 17 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 18 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 19 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|- | |||
! 20 | |||
| - || - || - || -% || -,- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 06:52, 16 December 2014
Gem level progression
Template:GemLevelTable |- ! 1 | 24 || 58 || 14 || 0% || 118,383 |- ! 2 | 27 || 64 || 14 || 3% || 175,816 |- ! 3 | 30 || 71 || 14 || 6% || 254,061 |- ! 4 | 33 || 77 || 14 || 9% || 225,766 |- ! 5 | - || - || - || -% || -,- |- ! 6 | - || - || - || -% || -,- |- ! 7 | - || - || - || -% || -,- |- ! 8 | - || - || - || -% || -,- |- ! 9 | - || - || - || -% || -,- |- ! 10 | 48 || 109 || 15 || 27% || 1,380,201 |- ! 11 | - || - || - || -% || -,- |- ! 12 | - || - || - || -% || -,- |- ! 13 | - || - || - || -% || -,- |- ! 14 | - || - || - || -% || -,- |- ! 15 | - || - || - || -% || -,- |- ! 16 | - || - || - || -% || -,- |- ! 17 | - || - || - || -% || -,- |- ! 18 | - || - || - || -% || -,- |- ! 19 | - || - || - || -% || -,- |- ! 20 | - || - || - || -% || -,- |}
Quest reward
Version history
Version | Changes |
---|---|
1.3.0 |
|