Bow: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
>ShadowKirby No edit summary |
>ShadowKirby No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| Long Bow [[File:Long_Bow.png|thumb|center|]] || 10 || 5-21 || 1.2 || 16 || 0 || 41 || 0 | | Long Bow [[File:Long_Bow.png|thumb|center|]] || 10 || 5-21 || 1.2 || 16 || 0 || 41 || 0 | ||
|- | |||
| Composite Bow || 15 || 10-24 || 1.2 || 20 || 0 || 56 || 0 | |||
|- | |||
| Recurve Bow || 20 || 11-33 || 1.15 || 25 || 0 || 71 || 0 | |||
|} | |} |